top of page

About Ukraine Dorset

Ukraine Dorset connects sponsors within the local area to Ukrainians considering applying for the UK government resettlement scheme, 'Homes for Ukraine'. The idea is to create a regional network of Ukrainians within easy reach of each other to ease what is bound to be a stressful transition to life in a foreign country. 

Currently, the government is asking charities and individual sponsors to provide homes or a spare room rent-free for a minimum of six months. In addition, the government will offer host families £350 per month compensation. Those sponsors who have a named Ukrainian family in mind to sponsor should contact them directly and prepare to assist in filling in a visa application. The process officially launches on 18th March 2022. Ukrainians arriving in the UK under this scene will be granted three years leave to remain, with entitlement to work and access to benefits and public services.

Ukraine Dorset hopes that we can establish a network of advice and support for newcomers to the area over the next few weeks. Your valuable contributions will ensure that our forums provide a platform for offers of accommodation but also to share advice concerning other areas -  education, language courses, healthcare, employment opportunities and social events. Welcome to Dorset!

“Україна-Дорсет” з”єднує спонсорів у місцевій спільноті з українцями, які розглядають можливість подати заявку на програму тимчасового прихистку від уряду Великобританії «Дім для України». Ідея полягає в тому, щоб створити регіональну мережу українців у межах легкої досяжності один одного, щоб полегшити те, що ймовірно стане стресовим переходом до життя в чужій країні.

Наразі уряд звертається до благодійних організацій та індивідуальних спонсорів надати житло чи вільну кімнату безкоштовно протягом мінімум шести місяців. Крім того, уряд запропонує приймаючим сім'ям компенсацію в розмірі £350 на місяць. Ті спонсори, які планують спонсорувати українську родину, мають зв’язатися з ними безпосередньо та підготуватися, щоб допомогти у заповненні візової анкети. Процес офіційно стартує 18 березня 2022 року. Українцям, які прибувають до Великобританії в рамках цієї програми, буде надано три роки відпустки, з правом на роботу та доступом до пільг та державних послуг.

 

“Україна Дорсет” сподівається, що ми можемо створити мережу консультацій та підтримки для новачків у цьому регіоні протягом наступних кількох тижнів. Ваш цінний внесок забезпечить те, що наші форуми стануть платформою для пропозицій проживання, а також для обміну порадами щодо інших сфер – освіти, мовних курсів, охорони здоров’я, можливостей працевлаштування та соціальних заходів. Ласкаво просимо в Дорсет!

Наразі уряд просить благодійні організації та індивідуальних спонсорів надати житло чи вільну кімнату безкоштовно протягом мінімум шести місяців. Крім того, уряд запропонує приймаючим сім'ям компенсацію в розмірі £350 на місяць. Ті спонсори, які планують спонсорувати українську родину, мають зв’язатися з ними безпосередньо та підготуватися, щоб допомогти у заповненні візової анкети. Процес офіційно стартує 18 березня 2022 року. Українцям, які прибувають до Великобританії в рамках цієї програми, буде надано три роки відпустки, з правом на роботу та доступом до пільг та державних послуг.

 

“Україна Дорсет” сподівається, що ми зможемо створити мережу консультацій та підтримки для новачків у цьому регіоні протягом наступних кількох тижнів. Ваш цінний внесок забезпечить те, що наші форуми стануть платформою для пропозицій проживання, а також для обміну порадами щодо інших сфер –  освіти, мовних курсів, охорони здоров’я, можливостей працевлаштування та соціальних заходів. Ласкаво просимо в Дорсет!

bottom of page